Plastová okna špičkové kvality

Chtěli bychom touto cestou oslovit každého, kdo navštívil naše internetové stránky a každého, kdo potřebuje buďto vyměnit dosluhující nebo namontovat nová okna a rozhodl se pro okna plastová.

Naše okna sice nepatří na našem trhu k těm úplně nejlevnějším, řadí se spíše k průměru, to je ale bohatě kompenzováno kvalitou materiálu a zpracováním. Možná, že jste již učinili zkušenost s velmi levnými okny, většinou východní provenience, které se vyznačují zeslabenými profily (síla stěny plastu se pohybuje okolo 1,5 mm a pozinkovaného vnitřního profilu okolo 0,7 mm). Tato okna ztrácí po krátké době pevnost a jsou dobrou nabídkou pro „nežádoucí“ hosty, neboť násilné otevření takového okna není příliš komplikované.

Námi dodávaná okna splňují všechny nejpřísnější normy dané Evropskou unií a to jak bezpečnostní, tak i izolační. Systém otvírání a zavírání oken je Roto NTI. Byl vyvinut pracovníky firmy ARNDT a splňuje i podmínky policejních, ministerských a vládních objektů. Vlastní plastový profil je používán podle přání zákazníka a to buď tří, čtyř a nebo šestikomorový se sílou stěny 3 mm a vnitřním pozinkovaným profilem tloušťky stěny 2 mm, což zaručuje oknům vysokou míru tuhosti, solidnosti a v neposlední řadě také životnosti. Tím jsou také dány jejich velmi dobré tepelné a hlukové izolační vlastnosti.

Okna jsou vyráběna na špičkových automatech s vysokou přesností prakticky bez zásahu lidské ruky. Postup každého jednotlivého dílu okna v průběhu jeho zpracování je monitorován od vstupu materiálu do výrobní haly až po expedici celého okna. Okno je už v průběhu výroby značeno čárkovým kódem a je tudíž i po čase bez problémů zjistitelné, kdy bylo toto okno vyrobeno, kompletováno a kontrolováno.

Naprostou samozřejmostí je velký výběr barev, jejich odstínů a dekorů dřeva. Každý zákazník si může k oknům objednat jak vnitřní, tak i vnější parapety a různé druhy žaluzií jak venkovních, tak i vnitřních.

V případě zájmu zhotovíme cenovou kalkulaci každému zájemci nejpozději do 24 hodin v pracovní dny, avšak je nutné dodat všechny potřebné podklady (rozměry, druhy profilů, barevné odstíny atd.). Dodávka je možná jak s montáží, tak i bez montáže, podle Vašich požadavků. Všechny potřebné informace Vám rádi poskytneme telefonicky, faxem, e-mailem nebo Vás po dohodě navštívíme.